Jak nadać dostęp do strony firmowej na LinkedIn?

Autorka:

Agnieszka Gryszkiewicz
Agnieszka Gryszkiewicz
Data publikacji:

1 grudnia 2020

Data aktualizacji: 19 listopada 2021

Data aktualizacji: 19 listopada 2021

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Spis treści:

Działasz biznesowo na Li i chcesz dodać innej osobie dostęp do strony firmowej na LinkedIn? Dowiedz się, jak to zrobić krok po kroku.

Logowanie do konta osobistego

Aby nadać dostęp do konta firmowego należy zalogować sie do konta osobistego. Gdy jesteś już zalogowana / zlogowany należy w miejscu moje strony znajdującym się pod zdjęciem profilowym (patrz grafika poniżej), wybrać stronę, dla której chcesz udzielić dostępu.

 

strona-firmowa-linkedin

Dodawanie dostępu administratora do strony firmowej

Po kliknięciu w nazwę strony upewnij się, że widzisz ją na prawach administratora (informacja w prawym górnym rogu)

 

widok-administratora-linkedin

 

Następnie przejdź do menu narzędzia administracyjne (informacja w lewym górnym rogu) i rozwijając je wybierz opcję zarządzaj administratorami

 

narzedzia-administracyjne-linkedin

 

Pojawi sie panel umożliwiający dodawanie nowych administratorów wg nazwiska. Pamiętaj że, aby dodać administratora do konta strony firmowej osoba, którą dodajesz, musi znajdować się w Twoich kontaktach na LinkedIn

 

admini-linkedin

 

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach ze świata social media? Zapisz się poniżej 

Jak nawiązać kontakt na LinkedIn?

Wystarczy, że będąc zalogowaną / zalogowanym do Twojego konta osobistego, skorzystasz z wyszukiwarki LinkedIn. Wpisz imię i nazwisko osoby, której szukasz.

 

 

Następnie wybierz ją z listy i przez kliknięcie w imię i nazwisko lub zdjęcie przejdż do profilu osobistego szukanej osoby. Potem skorzystaj z przycisku nawiąż kontakt, by zaprosić osobę do Twojego kręgu kontaktów.

 

 

W kolejnym kroku LinkedIn zachęca do napisania krótkiej notatki, mówiącej o tym dlaczego wysyłasz zaproszenie. Nie musisz jej wpisywać. Miej jednak na uwadze, że osoby, które dostają taką wiadomość przy próbie nawiązania kontaktu, chętniej akceptują zaproszenia. Teraz wystarczy, że klikniesz wyślij teraz, by Twoje zaproszenie zostało przesłane.

 

zaproszenie-linkedin

 

Gdy osoba je zaakceptuje, będziesz widzieć ją w kręgu Twoich kontaktów.