Szkolenia social media

Cel: być coraz lepszym w danym obszarze. Wzmocnij swoje kompetencje! Szkolenia social media - podnieś kwalifikacje, rozwiąż pojedyncze problemy. Oferujemy dedykowane szkolenia w zakresie social.

Czym są szkolenia social media?

Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Mamy całkiem pokaźne pole do prezentacji w tym zakresie. Z przyjemnością patrzymy na postępy, jakie robicie w ramach naszych spotkań. Oferujemy zarówno dedykowane kilkugodzinne szkolenia otwarte i zamknięte.

Szkolenia z zakresu mediów społecznościowych szyjemy na miarę. Współpracujemy z kilkoma ośrodkami szkoleniowymi dzieląc się wiedzą w formule otwartej. Przeprowadzamy również szkolenia zamknięte. Dedykowane głównie działom marketingu i sprzedaży poszczególnych firm. Dopasowujemy tematykę tak, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby edukowanych osób.

Zapytaj o naszą ofertę w ramach szkoleń

Szkolenia social media nie są do końca tym czego potrzebujesz?

Masz problem z zablokowanym kontem reklamowym, spadającymi zasięgami, brakiem zaangażowania na fan page, odrzucanymi reklamami, niedziałającym pikselem? Chcesz rozwiązać te kwestie od "ręki"? Skorzystaj z naszych konsultacji!