Reklama Facebook

Reklama Facebook ads - wiemy, jak promować Twój fanpage, aby potencjalny klient nie przeszedł obojętnie!

W Morelikes jesteśmy dumni z tego, że stanowimy doświadczoną agencję reklamową – a reklama Facebook to nasz konik. Ten portal, jego format, pełna potencjału grupa odbiorców i cały marketingowy zgiełk z nim związany to środowisko, w którym czujemy się najlepiej. Nasi specjaliści social media pomogli już wielu klientom osiągnąć najlepsze wyniki zarówno na Facebooku, jak i na innych kanałach społecznościowych - mając do dyspozycji bardzo różny budżet. Po prostu wiemy, gdzie, co i jak wyświetlać - korzystając z treści, które trafiają w interakcję z docelowymi odbiorcami. Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje kampanie reklamowe na Facebooku.

Dlaczego reklamy na Facebooku mogą świetnie promować Twój fanpage bez względu na budżet?

Reklama na Facebooku to jeden z najpotężniejszych sposobów na rozwój firmy - sposoby, jakie można wykorzystać, aby tam wyświetlać reklamy są niesamowicie bogate. Marketing na FB, popularnym kanale społecznościowym po prostu ma sens. Wystarczy wskazać, że ponad 1,6 miliarda ludzi codziennie korzysta z platformy, aby zrozumieć, że wszystko, co zdecydujesz się wyświetlić z pomocą Facebook'a daje idealne możliwości dotarcia z Twoim przekazem do jak najszerszego grona użytkowników. Co więcej - konwersja może mieć miejsce w jak najkrótszym czasie. Reklama na FB jest również niezwykle opłacalna - odpowiednio przygotowana przez nas optymalizacja sprawi, że na każde 1000 osób możesz spodziewać się wydania mniej niż 100 zł.

Generowanie leadów a kampania reklamowa na Facebooku - ten marketing ma sens!

Jedną z najlepszych form reklamy na Facebooku, jakie oferuje to medium są tak zwane Facebook Lead Ads i czynią cuda, jeśli chodzi o rozpoznawalność marki, gdy zajmą się tym zadaniem profesjonaliści. Ten format reklamy został wprowadzony po raz pierwszy w 2015 roku - pozwala firmom uzyskiwać cenne dane potencjalnych klientów bezpośrednio z platformy.

Jakie ważne dane zapewni Ci witryna FB, by reklamować skuteczniej?

To między innymi:

Niestandardowe pytania ubogacą prowadzony marketing na Facebooku, bo kwalifikują potencjalnych klientów, a to ułatwia marketingowcom bezpośrednie ich zaangażowanie w fanpage na Facebooku. W Morelikes możemy pomóc w tworzeniu niestandardowych kampanii. Jesteśmy specjalistami od generowania leadów zaprojektowanych tak, aby docierać do docelowych odbiorców i rezonować z nimi na dowolnym urządzeniu. Bez względu na to, czy celujesz w reklamy wideo, czy chcesz by to Messenger wyświetlał Twoje komunikaty - my wiemy, jak to zrobić skutecznie.

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach ze świata social media? Zapisz się poniżej

Kierowanie na odbiorców a konkretny cel kampanii - wiemy, jak tworzyć kampanie na wysokim poziomie konwersji!

Sprzedażowy zamysł bazujący na reklamach bezpośrednio kierowanych na odbiorców wykorzystuje dane, aby dotrzeć do pożądanych osób na Facebooku. Czasem jest to pokaz slajdów, czasem video, czasem korzystamy z audience network, ale zawsze dbamy o to, by kampania na Facebooku mówiąc kolokwialnie, miała ręce i nogi oraz oczywiście przynosiła zamierzony cel. Dlatego właśnie pomożemy Ci dotrzeć do idealnej grupy odbiorców bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Sekretna reklama na FB w naszym wykonaniu to kombinacja strategii Lookalike i Custom Audience.

Zestaw reklam Custom Audience - na czym to polega?

Custom Audience to każdy, kto wcześniej współpracował z Twoją firmą na platformie poprzez:

To, czym chcemy się z Tobą podzielić de facto jest bezcenne - to wieloletnia wiedza, którą udało nam się zbudować prowadząc liczne kampanie reklamowe i inne działania w zakresie marketingu internetowego. Obsługa social media to jedna z naszyTa grupa odbiorców pokazuje świetnie, jak działa skuteczna reklama na Facebooku, bo sygnalizuje gotowość do zakupu od Ciebie, czy skorzystanie z Twoich usług. Specjaliści Morelikes na Facebooku utrwalają to zainteresowanie poprzez uzasadnione targetowanie - kierując do nich podobne produkty i usługi, Twoje najnowsze oferty lub remarketing, jeśli odwiedzili Twoją witrynę w ostatnim czasie. Tworzymy również reklamy w formie skalowalnych kampanii. Mówiąc dokładniej - kampania Facebook jest tak ustawiona, aby reprezentować Twoje produkty i usługi tym osobom, które mogą być nimi realnie zainteresowane.ch specjalizacji. Nie czekamy ze sztampowymi, gotowymi, przewidywalnymi konceptami - możesz liczyć na to, że każda rozmowa z Morelikes będzie jak powiew świeżości dla Twojego biznesu i wizerunku marki w mediach społecznościowych.

Facebook ads retargeting - na tym również się znamy i wiemy, jak tworzyć reklamy skutecznie!

Retargeting na Facebooku jest praktyczny i dostępny, ponieważ może przynieść natychmiastowe rezultaty z emisji reklam. Retargeting trafia do potencjalnych klientów, którzy już odwiedzili Twoją witrynę lub zaangażowali się w Twoją kampanię - cel reklam jest łatwo osiągalny, bo okazuje się, że z tych osób ponad 70% jest skłonnych do zakupu. Pomożemy Ci zainstalować Piksel Facebooka w Twojej aplikacji lub witrynie i wykorzystamy tę funkcję do promocji Twojej firmy. Prowadzenie kampanii na Facebooku z nami to sama przyjemność! Zainteresowała Cię nasza oferta i chciał/abyś dowiedzieć się więcej, jak możesz z naszą pomocą poprzez Facebooka dotrzeć do nowych klientów? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz.

Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu social media?

Umów się na krótką rozmowę online, porozmawiajmy o możliwościach współpracy.