Audyt social media

Od Facebook'a po Instagram, czyli kompleksowy audyt social media - zaufaj specjalistom od działań w mediach społecznościowych!

Działasz w social mediach już jakiś czas, ale nie jesteś pewna/y, czy robisz to dobrze? A może po prostu chcesz ulepszyć swój profil, czy też sprawdzić, która kampania generowała najwięcej leadów? Możemy przeprowadzić dla Ciebie audyt social media i dokonać kompleksowej weryfikacji dotychczasowych działań w serwisach społecznościowych.

Czym jest audyt social media?

Realizowany przez Morelikes kompleksowy audyt mediów społecznościowych - czy to LinkedIn, Facebook czy inny kanał - może być bardzo korzystny dla Twojej firmy, jako mądry ruch marketingowy. Pozwala dowiedzieć się, jak prowadzić biznesowe profile i co publikować, aby skuteczniej docierać do wymarzonej grupy docelowej.

Co dobrego dla Twojego biznesu przyniesie wykonany przez nas audyt komunikacji w social?

Dobrze wykonany audyt komunikacji w social media to nieoceniony wskaźnik sukcesu lub porażki. Pozwoli rozpoznać najlepszy content, określić styl komunikacji i tym samym może być potężnym narzędziem, które zapewnia doskonały wgląd w użytkowników. Poprzez audyt marki w social mediach pozyskamy dla Ciebie ustalenia, które mogą pomóc w stworzeniu podstawy najbardziej skutecznej strategii marketingu społecznościowego i równocześnie mogą wskazać wszelkie słabości, jakie możesz mieć w swoich działaniach w mediach społecznościowych.

Na czym polega audyt social media w Morelikes?

Z naszą pomocą zyskasz świeże spojrzenie na swój fanpage, pomożemy Ci zrozumieć dane dostarczane przez Google Analytics i jak to wpływa na ruch na stronie. Wykonujemy z równym zaangażowaniem audyt Facebooka, co innych kanałów social.

O jakie obszary opieramy audyt Twoich działań w serwisach społecznościowych?

Podczas przeprowadzania audytu zazwyczaj sprawdzamy, czy każdy z Twoich kanałów społecznościowych jest regularnie monitorowany i utrzymywany oraz, czy te profile są konsekwentnie prowadzone w Twojej firmie z korzyścią dla marki w mediach społecznościowych. Interesuje nas również aktywność Twojej konkurencji. Mówiąc dokładniej, poprzez sprawdzenie ich profili w social będziemy wiedzieć, jak Twoi konkurenci wykorzystują swoje kanały społecznościowe i podzielimy się z Tobą tą ważną wiedzą. Będziemy wiedzieć, czy istnieją jakieś trendy konkurencji lub branżowe, które Twoja firma powinna śledzić i wdrożyć do własnej strategii social media.

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach ze świata social media? Zapisz się poniżej

Jak ulepszysz marketing marki poprzez audyt mediów społecznościowych z Morelikes?

Dla nas dobrze wykonany audyt komunikacji marki to nie tylko spojrzenie na Twoją stronę na Facebooku. Patrzymy również na to, czego nie widać - staramy się odpowiedzieć na pytanie, czy są jeszcze jakieś sieci społecznościowe, z których powinna korzystać Twoja firma i czy istnieją jakieś luki w działaniach społecznościowych konkurencji, które Twoja firma może wykorzystać, by wzmocnić strategię marketingową o świeże, skuteczne rozwiązania. Oczywiście równocześnie dzięki audytowi dowiesz się więcej na temat jakości treści, jakie przekazujesz swoim klientom i potencjalnym leadom.

Na jakie pytania pozwoli nam znaleźć odpowiedź Twoja strona i konto reklamowe social media?

Nie ma jednej złotej rady dotyczącej marketingu firmy w mediach społecznościowych, ale poprzez audyt zyskuje się wiedzę, która pozwoli wykorzystać wybrane kanały w pełnym ich potencjale. Dzięki nam Twoje kampanie płatne nie będą przepalać budżetu, a fanpage na Facebooku zacznie przynosić konwersję, o której marzysz, a której konkurencja będzie Ci zazdrościć.

Audyt kont w mediach społecznościowych nie jest do końca tym czego potrzebujesz?

Masz problem z zablokowanym kontem reklamowym, spadającymi zasięgami, brakiem zaangażowania na fan page, odrzucanymi reklamami, niedziałającym pikselem? Chcesz rozwiązać te kwestie od "ręki"? Skorzystaj z naszych konsultacji!