Konsultacje
social media

Cel: pokonaj chwilowe trudności w działaniu

Działaj efektywniej od zaraz!

Podnieś kwalifikacje, rozwiąż pojedyncze problemy. Oferujemy konsultacje social media. Dostępne w ramach pojedynczych spotkań oraz pakietów.Podnieś kwalifikacje, rozwiąż pojedyncze problemy. Oferujemy indywidualne konsultacje social media. Dostępne w ramach pojedynczych spotkań oraz pakietów godzin do wykorzystania w dłuższym czasie. Zdobądź wiedzę, zyskaj doświadczenie. Skorzystaj z lat praktyki, które mamy za sobą. Rozwiązuj problemy szybciej. Umów się na krótkie spotkanie online. Omów kwestie, które spędzają Ci sen z powiek:

1. zablokowane konto reklamowe
2. Coraz mniejsze zasięgi
3. Brak zaangażowania na fan page
4. Odrzucane reklamy
5. Niedziałający piksel

To tylko nieliczne z kwestii, które można rozwiązać podczas spotkań z nami. Nie trać czasu na wysyłanie zgłoszeń poprzez formularze oferowane w ramach wsparcia w poszczególnych kanałach mediów społecznościowych. Możesz czekać na odpowiedź, której nigdy nie dostaniesz.
Rozwiej wątpliwości związane z działaniami w mediach społecznościowych w kilka chwil.

Konsultacje social media

Konsultacje socila media trwają zazwyczaj od 0,5 do 2 godzin. Dostępne są również w postaci kilkugodzinnych pakietów.

Konsultacje przeprowadzamy w ramach spotkań online, podczas których najczęściej udostępniany jest ekran osoby, która bierze w nich udział, bądź osoby, która udziela konsultacji.

W tym czasie odpowiadamy na Twoje pytania, rozwiązujemy problemy techniczne. Uczymy przykładowo, jak ustawić kampanię reklamową. Pokazujemy, jak nadać dostęp do konta firmowego na LinkedIn lub fan page na Facebook. Wskazujemy pomocne w pracy z mediami społecznościowymi narzędzia. Prowadzimy Cię krok po kroku przez miejsca, które sprawiają Ci trudności.

Poznaj ofertę dotyczącą konsultacji social media

Konsultacje dotyczące mediów społecznościowych nie są do końca tym czego potrzebujesz?

Potrzebujesz pełnej weryfikacji działań zarówno po stronie komunikacji, jak i kampanii reklamowych? Chcesz otrzymać kompletny raport pełen sugestii, wskazówek i przykładów? Skorzystaj z audytu social media!