Marketing
zintegrowany

Cel: wykorzystanie efektu synergii

Opanuj większy obszar rynku!

Oferujemy kompleksowe, wielokanałowe podejście - marketing zintegrowany. Sprawimy, że zainwestujesz w odpowiednie rozwiązania.

Jak dostarczyć klientowi lepsze doświadczeni, na każdym etapie jego kontaktu z marką? Jakie narzędzia i kanały wykorzystać? Jak ułożyć spójny plan działań? Odpowiedzią jest marketing zintegrowany.

SEO

HubSpot

SEM

ROAS

CRM

CTR

Facebook

CPC

Punktowe działania czy zintegrowany marketing?

Jednorazowe, punktowe działania, mogą okazać się niekiedy strzałem w dziesiątkę, ale znacznie bezpieczniej postawić na długookresowe zintegrowane działania. Ścieżka zakupowa klienta już od dawna jest bardzo złożona i wydłużona w czasie. Dlatego tak ważne jest przekazywanie komunikatu na wielu platformach. Spójny i oparty na zbliżonych doświadczeniach przekaz marketingowy będzie w tym przypadku kluczem do sukcesu.

Kampanie w Google, na Facebooku, a może SEO?
Wykorzystać call center? Czy to przyniesie najlepsze rezultaty? Co będzie efektywniejsze: mailing czy kampanie leadowe na LinkedIn?
Nie szyj na wiele różnych sposób. Postaw na marketing zintegrowany!

Co kryje się pod pojęciem marketingu zintegrowanego?

Marketing zintegrowany to zestaw działań marketingowo-sprzedażowych, które przyniosą Ci najlepsze rezultaty. Łączymy możliwości Google w ramach działań SEM i SEO, wykorzystujemy potencjał social mediów takich jak Facebook, LinkedIn, Instagram. Połączymy mailing z możliwościami call center. Wykorzystamy social selling i HubSpot.
Dzięki temu szybko zweryfikujemy produktywność poszczególnych kanałów. Za pomocą jednego narzędzia zyskasz dostęp do danych z każdej kampanii w każdym medium. Dowiesz się co działa. Przeniesiesz budżet z tych nieefektywnych, na te które sprzedają.
Opanujesz bazy kontaktów. Zaczniesz domykać sprzedaż.
Zyskasz efekt synergii.

Zapytaj o naszą ofertę dotycząca marketingu zintegrowanego