Reklama w social media

Wiemy, jak generować skuteczne kampanie biznesowe na LinkedIn, Facebook ads i nie tylko!

Jeśli chodzi o reklamę online, istnieje wiele mozliwości - Facebook Ads jest jedną z nich. Reklama social media dzisiaj nie jest już opcją, ale jest biznesową koniecznością i tak, jak w przypadku wielu digital trendów, wszystko wskazuje, że pozostanie z nami na długo. Naprawdę warto tu być! Ten krok to wybór doskonały, ale pamiętaj, że nie możesz tego robić kosztem swojego biznesu. Morelikes ma doświadczenie i wiedzę na temat tego, jak reklamować się w social media, jak skutecznie zareklamować Cię na dowolnej platformie. Bez względu na to, czy chcesz się pokazać na Facebooku, YouTube, LinkedIn, Instagramie, TikToku - ich wszystkich równocześnie - nam możesz zaufać.

Twoja grupa docelowa czeka - powierz nam konto reklamowe i osiągaj założone cele dzięki kampaniom!

Marketing w social mediach to nasza specjalność. Naszym celem poprzez właściwie opracowane ads jest pomóc Ci dotrzeć do dokładnie tych osób, które mogą być najbardziej zainteresowane Twoją ofertą. Skierujemy ruch tak, by użytkownik mediów społecznościowych, jak najłatwiej trafił do Twojego sklepu internetowego.

Jakie efekty może przynieść reklama, optymalizacja i reklama w social media z Morelikes?

Jeśli interesuje Cię konwersja na wysokim poziomie i marzysz o tym, by wyświetlić ofertę przed oczami użytkownika mediów społecznościowych, który może zamienić się w Twojego klienta - zaufaj nam. Reklama w social media to nasza specjalność - dla nas słowo lead nie ma tajemnic, a każdy format reklamowy wykorzystywany jest w 100%. Nie ma też znaczenia Twoja branża, czy charakter Twojej strony firmowej - jako doświadczona agencja mieliśmy do czynienia z różnymi rynkami i klientami, którzy szukają informacji, jak reklamować się w social mediach. Cechuje nas równocześnie elastyczność, jak i indywidualne podejście.

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach ze świata social media? Zapisz się poniżej

Facebook królem social media - jak wygląda Twój profil firmowy?

Facebook jest najpopularniejszą platformą mediów społecznościowych, a także często najbardziej skuteczną platformą reklamową ze wszystkich mediów społecznościowych. Jeśli interesuje Cię trafiona reklama social media, Twoja marka musi tam być! Nie może jednak wyświetlać się w przypadkowy sposób. Liczy się odpowiednia strategia, grupa odbiorców, dobrze dopasowany tekst i właściwa grafika.

Poznaj niektóre z korzyści płynących z reklamowania się na Facebooku z Morelikes!

Morelikes pomaga firmom tworzyć i budować obecność marki na Facebooku kompleksowo. Wystarczy wysłać zapytanie poprzez formularz na naszej stronie, by dowiedzieć się więcej na ten temat. Nasz zespół może stworzyć naprawdę udane kampanie reklamowe na Facebooku dla Twojej firmy. Dla nas "udane" oznacza takie, które będą generować najlepszy możliwy zwrot z inwestycji. Będziemy działać niczym Twój sprzedawca i marketing manager w jednym- skonfigurujemy Twoją kampanię i tworzymy tekst reklamy w sposób, który pomoże podnieść świadomość marki. To da szansę Twojej firmie łączyć się z ludźmi i budować z nimi długotrwałe relacje.

Rozwój kampanii to dopiero początek - wiemy, na jaki format reklamowy postawić i gdzie pozyskiwać jeszcze większą ilość klientów!

Nasza zdolność do codziennego monitorowania i optymalizacji reklam w celu zapewnienia maksymalnego zwrotu z inwestycji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów sprawia, że jesteśmy wiodącą agencją reklamową. Jednak trzeba pamiętać, że tysiące firm korzysta z reklam na Facebooku, aby zwiększyć ruch i sprzedaż online, dlatego warto poszerzyć swoje działania reklamowe o dodatkowe kanały i możliwości marketingowe, by marketing w social mediach był jak najbardziej skuteczny i efektywny.

Reklama social media z Morelikes – jak jeszcze możemy pomóc wypromować Twoją markę?

Reklama w social media jest bardzo ważnym kluczowym czynnikiem dla firm, które chcą rozwijać się na konkurencyjnym rynku. Tradycyjne kanały reklamowe nie są tak skuteczne, jak kiedyś. Wykupywanie reklam w gazetach drukowanych nie dociera już do tak dużej liczby odbiorców i jest drogie. Z drugiej strony digital marketing oferuje ogromną publiczność i to w bardzo opłacalny sposób. Czasem wystarczy jedno odpowiednio przygotowane wideo, by Twoja marka weszła na wyższy poziom sukcesu. Nasza agencja reklamowa może pomóc Ci osiągnąć każdy cel reklamowy - bez względu na to, czy chodzi o klientów b2b, czy b2c. Zadbamy o targetowanie tak, by jak najlepiej wykorzystać te pieniądze, które będziemy mieć do dyspozycji w budżecie. Nasze rozwiązania są niezwykle skalowalne, a Ty możesz na tym mocno skorzystać.

Platforma LinkedIn Ads, a skuteczna reklama social media – dlaczego warto nam zaufać?

Obok FB ads reklama LinkedIn jest jedną z niezwykle popularnych i dającą ogromne możliwości współczesnemu przedsiębiorcy. Zatrudnienie agencji reklamowej dobrze rozumiejącej format reklamy, mającej świadomość, jak reklamować się w social mediach, czy choćby to, jaki nagłówek może mieć największy sens - ma znaczenie. Jest ważne głównie dlatego by upewnić się, że Twoje starania reklamowe LinkedIn nie pójdą na marne - to znaczy, że odbiorcy zobaczą i zrozumieją Twój przekaz.

Decyzje skoncentrowane na ROI - generowanie potencjalnych klientów

Zwrot z inwestycji to jeden z głównych celów każdej firmy, która decyduje się na reklamę na Facebooku, profilu LinkedIn, czy w jakimkolwiek innym kanale serwisów social media. Nasza agencja to rozumie - dlatego maksymalnie skupi się na zwiększaniu sprzedaży i maksymalizacji zwrotu z inwestycji.

Marketing w social media - niestandardowe kierowanie na odbiorców

Bez względu na to, jak świetne są Twoje reklamy, jeśli nie docierają do właściwych osób, nie mają żadnej wartości dla Ciebie i Twojej strony www. Śledząc Twoich pierwotnych klientów, będziemy mogli dotrzeć do nowej, podobnej grupy odbiorców, która jest bardziej skłonna do zainteresowania ofertą Twojej firmy. Dzięki zaawansowanym strategiom targetowania i wiedzy, jak można poustawiać LinkedIn, automatycznie połączymy Cię z potencjalnymi przyszłymi klientami i poprowadzimy sprzedaż po najniższych kosztach.

Reklama w social media nie jest do końca tym czego potrzebujesz?

Zastanawiasz się jak prowadzić konta firmowe w mediach społecznościowych?  Jak zaangażować fanów? Które kanały social media wybrać? Nie masz czasu na regularną i interesującą komunikację na Facebooku? Skorzystaj z oferty na prowadzenie social media!