Jak wygląda współpraca z agencją social media?

To my Morelikes - agencja social media. Dowiedz się, w jaki sposób pracujemy.

Doradzamy

Agnecja social media Morelikes oferuje kompleksowe doradztwo z zakresu działań dotyczących marketingu i sprzedaży. Przeprowadzimy warsztaty, podczas których ustalimy profil docelowego klienta. Ocenimy atrakcyjność poszczególnych rynków w oparciu o Twoje cele. Podpowiemy, które media i narzędzia będą najefektywniejsze. Dopasujemy je do możliwości budżetowych. Przeprowadzimy audyt dotychczasowych działań w obrębie komunikacji i promocji.

Projektujemy

Zaprojektujemy działania, tak by koncentrując się na właściwym dla Ciebie rynku docelowym, uzyskać lepszy zwrot z zainwestowanego czasu, energii i pieniędzy. Nasza agencja social media stworzy dla Ciebie przekonujące, wyróżniające z tłumu komunikaty. Przyciągną one uwagę Twoich klientów, skłaniając ich do zakupów. Dopasujemy elementy graficzne. Dobierzemy również właściwe media reklamowe.

Promujemy

Nasza agencja social media potrafi dobrać odpowiednie rodzaje kampanii pod określone cele. Realizujemy jednorazowe i długookresowe kampanie w mediach społecznościowych i poza nimi. Działania w obrębie Facebooka wspieramy z powodzeniem kampaniami w Google, krosujemy je z call center oraz wysyłką wiadomości e-mial do wyselekcjonowanych baz.

Sprzedajemy

Począwszy od zapewnienia dopływu świeżych kontaktów do potencjalnych klientów, przez proces pielęgnowania relacji z leadami (zainteresowania tym, co mamy do zaoferowania, zmotywowania i skłonienia do dokonania zakupu), zbudowania zaufania, aż po lojalność. Możesz liczyć na naszą agencję social media w każdym z tych obszarów. Mamy za sobą wiele projektów związanych z kompleksowym działaniem w zakresie budowania każdego poziomu lejka sprzedażowego.

Nie wiesz czy agencja social media jest do końca tym czego potrzebujesz?

Facebook, konto firmowe na LinkedIn, kampanie reklamowe - czy to jest odpowiedź na Twoje potrzeby? Porozmawiaj z nami i przekonaj się podczas krótkiego spotkania online bądź rozmowy telefonicznej. Umów się. Już dziś zarezerwuj dogodny termin!