Prowadzenie
social media

Cel: zaangażowana, rosnąca społeczność skupiona wokół produktu, bądź usługi

Stwórz miejsce, gdzie Twoi potencjalni klienci poczują się dobrze!

Media społecznościowe

Media społecznościowe są obecnie jednym z najtańszych mediów reklamowych. Jednocześnie mamy do czynienia z kilku, kilkunastu milionową społecznością w każdym z topowych kanałów w Polsce (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube).

Różnorodność głównej grupy użytkowników poszczególnych kanałów social jest tak duża, że bez względu na to co dana firma oferuje, jest w stanie dobrać odpowiednie medium, by dotrzeć do swoich potencjalnych klientów.

Facebook

Instagram

LinkedIn

YouTube

Twitter

TikTok

Facebook, LinkedIn czy Instagram?
Jak się komunikować w różnych kanałach social?

Każdy z tych kanałów oferuje dotarcie do osób z grupy docelowej w nieco inny sposób. Ponadto charakterystyka głównej grupy reprezentującej społeczność Facebooka, różni się od tej, które charakteryzuje społeczność Instagrama i jak się pewnie domyślacie na każdym z istniejących kanałów jest inna.

Aby zaznaczyć swoją obecność w różnych kanałach social trzeba z pewnością robić to w różnej formie i stylu. Komunikacja powinna być jednocześnie różnorodna, tak by angażować, jak najszersze grono, co przełoży się na zasięgi, a co za tym idzie większą rozpoznawalność marki.

Więcej o tym, czym można zainteresować fanów na Facebook w artykule

Co oferujemy?

Pomożemy Ci dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów przez komunikację w odpowiednich Kanałach mediów społecznościowych.
Usystematyzujemy sposób, w jaki Twoja marka chce się komunikować. Sprawimy, że komunikacja będzie nietuzinkowa, interesująca, przez co Twój profil, strona firmowa zacznie skupiać coraz szersze grono fanów, czy obserwujących.

By osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty wesprzemy publikowane treści przez określone kampanie reklamowe. Zwiększymy dzięki temu jeszcze bardziej świadomość użytkowników w zakresie Twojego produktu / usługi. Dotrzemy szybciej do jeszcze większej liczby osób z grupy docelowej.

Potrzebujesz wsparcia w tym zakresie?
Umów się na krótką rozmowę online, porozmawiajmy o możliwościach współpracy