Prowadzenie social media

Cel: zaangażowana, rosnąca społeczność skupiona wokół produktu, bądź usługi. Stwórz miejsce, gdzie Twoi potencjalni klienci poczują się dobrze! Pozostaw nam prowadzenie social media. Zbudujemy społeczność, która komentuje wpisy, kupuje oraz poleca Twoje produkty lub usługi.

Powierz nam prowadzenie social media

Media społecznościowe są obecnie jednym z najtańszych mediów reklamowych. Jednocześnie mamy do czynienia z kilku, kilkunastu milionową społecznością w każdym z topowych kanałów w Polsce (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube). Różnorodność głównej grupy użytkowników poszczególnych kanałów social jest tak duża, że bez względu na to co dana firma oferuje, jest w stanie dobrać odpowiednie medium, by dotrzeć do swoich potencjalnych klientów.

Facebook, LinkedIn czy Instagram?
Jak efektywnie prowadzić różne kanały social media?

Każdy z tych kanałów oferuje dotarcie do osób z grupy docelowej w nieco inny sposób. Ponadto charakterystyka głównej grupy reprezentującej społeczność Facebooka, różni się od tej, które charakteryzuje społeczność Instagrama i jak się pewnie domyślacie na każdym z istniejących kanałów jest inna. Aby zaznaczyć swoją obecność w różnych kanałach social trzeba z pewnością robić to w różnej formie i stylu. Komunikacja powinna być jednocześnie różnorodna, tak by angażować, jak najszersze grono, co przełoży się na zasięgi, a co za tym idzie większą rozpoznawalność marki. Efektywne prowadzenie social media to nie lada sztuka. Powierz je ekspertom, którzy od lat zajmują się codziennie tylko tym.

Chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach ze świata social media? Zapisz się poniżej

Więcej o tym, czym można zainteresować fanów na Facebook w artykule

Co oferujemy w ramach prowadzenia Twoich kont w social media?

Pomożemy Ci dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów przez komunikację w odpowiednich Kanałach mediów społecznościowych. Usystematyzujemy sposób, w jaki Twoja marka chce się komunikować. Sprawimy, że komunikacja będzie nietuzinkowa, interesująca, przez co Twój profil, strona firmowa zacznie skupiać coraz szersze grono fanów, czy obserwujących.

By osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty wesprzemy publikowane treści przez określone kampanie reklamowe. Zwiększymy dzięki temu jeszcze bardziej świadomość użytkowników w zakresie Twojego produktu / usługi. Dotrzemy szybciej do jeszcze większej liczby osób z grupy docelowej.

Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu social media?

Umów się na krótką rozmowę online, porozmawiajmy o możliwościach współpracy.