Zespół agencji social media

Poznaj nasz zespół - to oni tworzą nie tylko doskonałe projekty, ale i naszą niepowtarzalną atmosferę.

Agnieszka Gryszkiewicz

WŁAŚCICIELKA AGENCJI SOCIAL MEDIA

Z mediami społecznościowymi związana od 2014 roku. Koordynuje działania w ramach kanałów takich jak: Facebook, Instagram, LinkedIn i YouTube. Wykorzystuje możliwości mediów społecznościowych, by docierać do potencjalnych klientów, pozyskiwać leady, realizować sprzedaż. Na swoim koncie ma wiele udanych kampanii wizerunkowych i sprzedażowych. Buduje zaangażowane społeczności wokół marek.

Potrafi dobrać odpowiednie kanały social media pod określone potrzeby. Narzędzia dopasowuje do budżetu tak, by każdy klient zrealizował w oparciu o możliwości social swoje cele. Miłośniczka literatury dotyczącej rozwoju osobistego, komunikacji i psychologii.

Paulina Czuczułaszwili

SPECJALISTKA OD SOCIAL MEDIA

Doświadczona zarówno na polu marketingu, jak i sprzedaży. Szczególnie zainteresowana zagadnieniem psychologii w tych obszarach.

Dość szybko zorientowała się że marketing, szczególnie digital daje Jej najwięcej satysfakcji w pracy. Dlatego rozwija się właśnie w tym kierunku.

Aktualnie zajmuję się kompleksową obsługą profili firmowych w różnych kanałach social media. Od tworzenia treści przez promocję po moderację i kontakt z klientem. Czas poza pracą najchętniej spędza w podróży, najczęściej obierając za cel odwiedzin południowo – wschodnią Azję.

Klaudia Kardaś

COPYWRITERKA SOCIAL MEDIA

Miłośniczka słowa pisanego dlatego, wbrew wszelkiej logice, wybrała studia filologiczne.

Tworzy treści dla kont firmowych w mediach społecznościowych. Potrafi dostosować język do branży i grupy docelowej. Angażuje słowem. Kreuje wciągające historie słuchając hipnotyzujących ścieżek dźwiękowych.

Stawia również pierwsze kroki w świecie przekładu i stara się zarazić innych swoją miłością do języka rosyjskiego.
Kocha dobrą literaturę i kino. Niepoprawna optymistka. Do życia podchodzi z uśmiechem, wychodząc z założenia, że nie ma takiego problemu, którego nie da się rozwiązać.

Łukasz Chroń

DIGITAL MEDIA SPECIALIST

Odpowiedzialny za działania digital z klientami anglojęzycznymi. Na codzień mieszka w Cambridge. Sam o sobie w kilku słowach mówi tak:

„Hello, my name is Łukasz. I have been working in the world of digital marketing since 2014. Working initially on the client side across several digital channels, I had a good understanding of how paid media, SEO, and digital media marketing best practices could be combined to get great results.

I joined Morelikes in mid-2020, using this experience to work with potential and existing customers to develop the best way to overcome digital marketing challenges and formulate the best strategy to help them grow their business.

In our free time, my son and I discover space using telescopes and repair old bikes 🙂 I charge my batteries in nature. I am fascinated by neuropsychology in interpersonal relations.”

Veronika Kovyneva

CREATIVE MANAGER

Kreowanie to przede wszystkim jej wielka pasja. Daje możliwość udziału w tworzeniu niepowtarzalnych, oryginalnych i nowoczesnych projektów. Z kreacją związana zawodowo od 2018 roku.

W agencji social media Morelikes odpowiedzialna za pozytywny wizerunek marki, za pomocą którego zachęca odbiorców do zakupu produktów lub skorzystania z oferowanych usług. Zawsze kieruje się słowami Charles’a Eames’ego: „Szczegół nie jest tylko szczegółem. To część składowa każdego projektu”.

Interesuje się również projektowaniem produktu oraz rendering’iem 3D. Jest miłośniczką zwierząt i wspiera fundacje działające na rzecz zwierząt, uwielbia literaturę psychologiczną oraz podróże.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Szukasz nowych projektów? Chcesz rozwijać się w zakresie mediów społecznościowych? Odwiedź stronę "Kariera", znajdziesz tam informacje o stanowiskach, na które aktualnie prowadzimy nabór.